فوجیتسو فمتوسل BroadOne LTE خود را از نیمه دوم سال 2012 عرضه خواهد نمود

توسط اخبار فناوریدر 25 دی 1390
زمان مطالعه: 2 دقیقه

محبوبیت تبلت ها و گوشی های هوشمند افزایش بی سابقه مبادله اطلاعات میان کاربران این دستگاه ها را به همراه داشته است و این موضوع ارایه دهندگان خدمات تلفن همراه را با نیاز فوری به تقویت پهنای باند ارتباطات بی سیم مواجه ساخته است.

  

فوجیتسو هفته گذشه از دستگاه جدید خود به نام BroadOne LTE Femtocell رونمایی کرد. این دستگاه که یک تقویت کننده امواج تلفن همراه است، همزمان می تواند از 8 گوشی نسل چهارم پشتیبانی کند.

  

فمتوسل ها دستگاه های کوچک تقویت کننده سیگنال های تلفن همراه هستند که برای استفاده در داخل ساختمان طراحی شده اند و در مناطقی که پوشش دهی امواج تلفن همراه ضعیف است، بسیار کارایی دارند.

  

این آنتن ها از طریق اینترنت و با استفاده از شبکه پهن باند یا Wi-fi، گوشی ها را به شبکه اپراتور اصلی متصل کرده و تماس های تلفنی را با هزینه ارزانتری پوشش می دهند.

  

این محصول مستقیما از سوی کمپانی فوجیتسو عرضه نخواهد شد و به عنوان یک محصول همراه در اختیار شرکت های ارایه دهنده خدمات تلفن همراه قرار خواهد گرفت.

  

فوجیستو قصد دارد تا سال 2015 یک میلیون از این دستگاه را به فروش برساند.

  

  

  

فوجیتسو در یک نگاه

  

فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های مبتنی بر ICT در بازارهای جهانی است که در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT محسوب می شود. این کمپانی که در سال 1935 تاسیس شده است، هم اکنون با 172 هزار کارمند در بیش از 70 کشور دنیا خدمات خود را ارایه می دهد. فوجیتسو با به کارگیری مجموعه ای از کارشناسان نخبه IT و پیشرفته ترین فناوری های روز در حوزه محاسبات، ارتباطات و صنایع میکروالکترونیک، موفق شده است تا با ارایه محصولات با کیفیت، ارزش افزوده ای را در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

  

محصولات تولیدی فوجیتسو در کارخانه های آلمان و ژاپن عبارت اند از:
 PC، نوت بوک، تبلت و تبلت PC، سرور، Work Station، Storage، Zero Client، Thin client، صفحه نمایش، کی برد، مادر برد، گوشی های هوشمند و …

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید