فوجیتسو سیستم های کنترل دسترسی بیومتریک را در BlueVault به کار می گیرد

فوجیتسو سیستم های کنترل دسترسی بیومتریک را در BlueVault به کار می گیرد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

Fujitsu Frontech North America اعلام کرد که سیستم کنترل دسترسی PalmEntry را با موفقیت در ساختمان BlueVault در سن دیگو نصب و راه اندازی کرده است.
 سیستم PalmEntry یک راهکار کنترل دسترسی بیومتریک است که بر مبنای فناوری بیومتریک PalmSecure فوجیتسو کار می کند. سنسورهای PalmSecure از نوری نزدیک به اینفرارد برای ثبت الگوی رگ های کف دست کاربر استفاده کرده و یک الگوی بیومتریک منحصربفرد تولید می کنند. با عدم تماس کف دست با سنسور برای تعیین هویت، PalmSecure فناوری بهداشتی تر و سالم تری نسبت به فناوری های موجود محسوب می شود.
 

 

  

Randy Fox از مدیران بخش راهکارهای تشخیص هویت Fujitsu North America می گوید: انتخاب سیستم کنترل دسترسی بیومتریک PalmEntry توسط BlueVault به عنوان یکی از اجزای کلیدی این شرکت در استراتژی کلان امنیتی شان ، باعث خوشحالی ماست. PalmEntry امنیت تضمین شده ای را برایBlueVault  و حریم خصوصی مناسبی را برای مشتریانش به ارمغان می آورد.  
 BlueVault در حال کار بر روی ابزارهای ذخیره سازی  با حداکثر سطوح امنیتی و دیگر محصولات پیشرفته است. جان سند هاوس پایه گذار BlueVault می گوید : کارآیی راهکار PalmEntry  و همکاری با فوجیتسو برای ما تجربه رضایت بخشی بوده اند. این راهکار تصویری را که ما می خواهیم به عنوان یکی از پیشگامان فناوری های نو به دیگران ارائه کنیم کاملا تقویت کرده و بهبود می بخشد. ما در طی دوازده ماه آینده سه مرکز جدید را در جنوب کالیفرنیا تأسیس کرده و همه آن ها را به راهکار PalmEntry مجهز خواهیم کرد.

  

 

  

 پیش از این مدارس Carrol County در مریلند نیز به سیستم PalmSecure مجهز شده بودند.  اما فوجیتسو از سال ۲۰۰۴ در بانک های ژاپنی در حال پیاده سازی چنین سیستمی است.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.