فوجیتسو سه شاخه جدید هوشمندی عرضه کرده است که می تواند مصرف برق را اندازه گیری کند

فوجیتسو سه شاخه جدید هوشمندی عرضه کرده است که می تواند مصرف برق را اندازه گیری کند
زمان مطالعه: 2 دقیقه

7 مارس 2011

  

  

نمایش مصرف برق توسط سه شاخه هوشمند فوجیتسو (smart power strip) به ویژه در محیط های کار ، کمک مهمی به بهینه سازی مصرف انرژی خواهد نمود

  

  

فوجیتسو برای کسانی که نگران میزان مصرف برق لوازم الکتریکی منزل یا محل کارشان هستند و علاقه مند اند بدانند مصرف برق هر کدام از این دستگاه ها دقیقا چه مقدار است، دو محصول جدید هوشمند ارایه کرده است – سه شاخه FX-5204PS و گیت وی FX-5250GW – این سه شاخه ها و Gateway ه ای هوشمند درست مانند محصولات مشابه خود عمل می کنند، با این تفاوت که شما می توانید آنها را از طریق 0.2 USB و کابل اترنت به کامپیتر متصل کنید و مصرف دقیق برق هر سوکت را مانیتور کنید. به این ترتیب می توانید تصمیم بگیرید که از کدام دستگاه کمتر استفاده کنید تا صورت حساب برق خود را کاهش دهید.

  

  

عرضه این سه شاخه ها و گیت وی های هوشمند به ترتیب با قیمت 10000 ین (123 دلار) و 45000 ین (556 دلار) از اواسط آوریل در ژاپن آغاز خواهد شد.

  

 فوجیتسو در یک نگاه:  

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از 70 کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از 170 هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

  

  

 

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

 
  

  

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.