فوجیتسو به دنبال رونمایی از فناوری Encoding جدید کم مصرف و با بهره وری بالا در VidTrans13

فوجیتسو به دنبال رونمایی از فناوری Encoding جدید کم مصرف و با بهره وری بالا در VidTrans13
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

انکودرهای IP-9610 ، IP-920 و IP-900 از تاخیری کم تر از ۹۹ میلی ثانیه برخوردارند که همین امر سبب می شود تا از میزان تاخیر صوتی و تصویری در انتقال ماهواره ای، برادکست و کاربردهای چندرسانه ای مبتنی بر IP به صورت قابل ملاحظه ای کاسته شود. 

 

  

Fujitsu Frontech North America ، یکی از پیشگامان اصلی فناوری های نوآورانه در زمینه ارتباطات از راه دور ، برادکستینگ و بازارهای صوتی و تصویری، امروز از شرکت در کنفرانس فنی سالانه Video Service Forum که در تاریخ های ۲۶-۲۸ فوریه در لس آنجلس برگزار خواهد شده ، خبر داده است.  در این کنفرانس فوجیتسو نمونه ای از میان افزار جدید طراحی شده برای انکودر های ویدیویی H.264 با نام های IP-9610 ، IP-900 و IP-920  را رونمایی خواهد کرد که حتی در نرخ های انتقال داده پایین تر، تصاویر بسیار با کیفیت تری را انتقال می دهد.  این قابلیت جدید، به Encoder های فوجیتسو امکان خواهد داد تا با تأخیری کمتر از ۹۹ میلی ثانیه کار کرده و  تعاملی بی نظیر میان بخش های مختلف را در بخش های خبری ، برادکستینگ و کاربردهای چندرسانه ای مبتنی بر IP برقرار سازد.

  

 

  

گلن گرین ، مدیر بخش فروش Fujitsu Frontech North America می گوید: فوجیتسو امسال پیشرفت قابل توجهی را در زمینه انتقال ویدیویی در VidTrans رونمایی خواهد کرد؛ این فناوری Encoder ها و Decoder های ما را قادر خواهند ساخت تا با نرخ تأخیر بسیار اندکی به کار خود ادامه دهند.  این نرخ اندک ۹۹ میلی ثانیه ای از اهمیتی اساسی برای تأمین کنندگان سرویس ها در حذف تأخیر موجود در انتقال پایانه به پایانه تصاویر و عرضه تجربه ای هرچه بهتر به بینندگان برخوردار است. علاوه بر این سبب می شود تا انکودر دیجیتال جدید فوجیتسو با نام IP-9610 ، امکان انتقال داده با نرخ ۱۰۰ مگابیت در هر ثانیه را داشته و به شرکت ها امکان عرضه خدمات تصویری ۱۰۸۰p را بدهد.

  

 

  

 با به کارگیری الگوریتم های کارآی فشرده سازی H.264  و در نظر گرفتن بهترین کیفیت های موجود در صنعت ، انکودرها و دیکودرهای فوجیتسو امکان انتقال بلادرنگ و با بهره وری بالا برای محتویات دیجیتال را از طریق شبکه های IP ، DVB-ASI و RF مهیا می سازند.  تجهیزات مورد نیاز برای کاهش نرخ تأخیر در حال حاضر در دسترس بوده و به آسانی می توان آن ها را به محصولاتی چون IP-9610 ، IP-920 و IP-900 افزود. این کار سبب می شود تا کاربران بیش از پیش بازگشت سرمایه شان را با وجود امکان تطبیق با فناوری های جدید ، احساس کنند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.