فوجیتسو به دلیل تقاضای اندک Windows 8 ، به میزان فروش پیش بینی شده در زمینه کامپیوترهای شخصی دست نخواهد یافت

فوجیتسو به دلیل تقاضای اندک Windows 8 ، به میزان فروش پیش بینی شده در زمینه کامپیوترهای شخصی دست نخواهد یافت
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

بزرگترین شرکت فناوری اطلاعات ژاپن می گوید فروش کامپیوتر های شخصی این شرکت به دلیل رشد اندک تقاضاهای مربوط به Windows 8 ، با مشکل و اختلال روبرو شده است. و بعید است شرکت به هدف در نظر گرفته شده برای فروش این محصولات دست یابد. این ها گفته های ماسامی یاموموتو مدیر فوجیتسو در مصاحبه با خبرنگاران در توکیوست.
 فروش کامپیوترهای شخصی تا پایان سال جاری مالی در مارس امسال از هفت میلیون دستگاهی که تا اکتبر پیش بینی شده بود هم کمتر خواهد بود.
 

 

  

دیگر شرکت های تولید کننده و فعال در زمینه PC و لپ تاپ ها نیز اخیرا انتقاداتی مشابه در مورد سیستم عامل جدید مایکروسافت داشته اند.
 یاموموتو ادامه می دهد به دلیل سازگاری و تطبیق با صفحه نمایش های لمسی ، عادت کردن به Windows 8 روندی طولانی داشته و همین رابط جدید سبب می شود تا مشتریان کمی دیرتر به Windows 8 روی آورند.
 این جملات در شرایطی گفته می شود که در نوامبر گذشته NPD Group هم خبر از افت ۲۱ درصدی فروش محصولات مبتنی بر ویندوز نسب به مدت مشابه سال گذشته داده بود.
 البته همه چیز هم به این بدی نیست و CNet خبر از افزایش تقاضا برای خرید محصولات لمسی مبتنی بر Windows 8 در ایالات متحده داده است.  ردا الکساندر یکی از فعالین این زمینه می گوید که ابزارهای با صفحه لمسی به سختی در بازار یافت شده و از سرعت فروش بالایی برخوردارند.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.