فوجیتسو بزرگترین اپراتور تلفن همراه چین را تجهیز می کند

فوجیتسو بزرگترین اپراتور تلفن همراه چین را تجهیز می کند
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

فوجیتسو بزرگترین اپراتور تلفن همراه چین را تجهیز می کند!

  

کمپانی فوجیتسو اعلام کرد که شرکت ارتباطات موبایل چین “China mobile” ، بزرگترین اپراتور تلفن همراه در چین با بیش از ۵۵۰ میلیون مشترک ، بیش از ۵۰۰ دستگاه از سیستم های سرور SPARC و ETERNUS STORAGE را به ارزش بیش از ۵۰ میلیون دلار از این شرکت خریداری کرده است . این بزرگترین قرارداد مربوط به محصولات فوجیتسو تا به امروز در کشور چین می باشد. China mobile بزرگترین اپراتور تلفن همراه در دنیا، نیاز به یک زیربنای ICTقابل اطمینان و پیشرفته دارد که بتواند حجم عظیمی از اطلاعات،مانند اطلاعات پرداخت مشتریان را پردازش کند .

  

  

  

بطور همزمان برای برآورده کردن نیازهای بسیار متنوع و در حال تغییر مشتریان، این زیر بنا باید بطور فعال قابلیت سازگاری و ارتقاء در زمان خیلی کوتاه ، گاهی اوقات به اندازه چند ساعت را داشته باشد . برای مرتفع کردن چنین نیازهایی، اپراتور تلفن همراه علاوه بر تکیه بر کارایی بالا و قابل اطمینان بودن سیستم های ICT ، بر روی سیستم هایی با انعطاف پذیری و امکان ارتقاء تکیه می کند .

  

کمپانی فوجیتسو عرضه محصولات خود را از سال ۲۰۰۵ در چین آغاز کرد و فقط در عرض ۵ سال اعتبار زیادی را به عنوان یک تامین کننده جهانی سرور ها و Storage ها به دست آورد و سهم شگرفی از بازار چین را از آن خود کرده است . در حال حاضر سرورهای SPARC فوجیتسو و سیستم های ETERNUS STORAGE در ۳۱ استان و مناطق مستقل چین به کار گرفته شده اند که این تجهیزات ، زیر بنای ICTبسیار قابل اطمینانی را ارائه می کنند . این زیر بناها شامل سیستمهای CRM و سیستمهای مدیریت شبکه می باشند که برای مشتریان بخش های متنوعی، از TeleCommunication تا بخشهای آموزشی و دولتی کاربرد دارند .

  

FUJITSU_climatic_cabinet

  

آقای “ادی یانگ” مدیر فروش فوجیتسو در چین می گوید: ما بطور پیوسته و یکنواختی همواره در حال توسعه عرضه سرور و STORAGE در چین بوده ایم که این پیشرفت از طریق ارائه محصولات با کیفیت بالا، تکنولوژی های بسیار پیشرفته و مدرن و خدمات عالی به مشتریان به وجود آمده است .

  

China mobile یکی از با ارزش ترین مشتریان فوجیتسو است و ما تلاش بسیار کرده ایم تا محصولات و خدمات بسیار پیشرفته ای را ارئه کنیم تا به مشتری خود در افزایش ثبات و کارآمدی در عملیات مربوط به سیستمهای مخابراتی کمک کنیم . به عنوان یک فروشنده بزرگ در صنعت ICT ، فوجیتسو متعهد به تأمین محصولات با کیفیت بالا و بسیار قابل اطمینان و همچنین ارائه خدمان و پشتیبانی فنی برای مشتریان چینی است و در بلند مدت ما تلاش خواهیم کرد تا موقعیت بازار خود را از طریق سیاست افزایش سود مشتریان تقویت کنیم .

  

فوجیتسو در یک نگاه :

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارائه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند . این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارائه خدمات به مشتریان می باشد . فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجو آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارائه کند .

  

این کمپانی ، در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل : انواع PC ، انواع SERVER ، انواعSTORAGE،THIN CLIENT ، انواعZEROCLIENT،NOTE BOOK،TABLET PC،انواع LCD،MOTHERBOARD، KEYBOARDو WORK STATION می باشد .

  

  

  

  

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.