فوجیتسو ابزار ردیابی روند توسعه PLEMIA SQ-Tracer V3 را ارتقاء می دهد

فوجیتسو ابزار ردیابی روند توسعه PLEMIA SQ-Tracer V3 را ارتقاء می دهد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

Fujitsu Limited و Fujitsu Systems West Limited  ‏۲۵ژوئن خبر از موجود بودن FUJITSU Manufactuing Industry Solution PLEMIA SQ-Tracer V3، پکیج نرم افزاری شرکت برای اعمال ردیابی در فاز طراحی سیستم های ادغام شده و توسعه نرم افزار داد. این محصول توسط Fujitsu Systems West Limited ساخته شده است و در مراحل اولیه تنها در ژاپن موجود است. ویژگی های این نسخه جدید به قرار زیر است: 

   

 1. بهبود ارتباطی با لینک کردن انواع فایل های مختلف
 2.  

 این نرم افزار نه تنها در اسناد طراحی ایجاد شده در Microsoft Excel و Microsoft Word، بلکه در فایل های مدل برای “model-based development” ارتباط برقرار می کند.  

   

 1. ردیابی تصویری
 2.  

 این نرم افزار شامل ویژگی می باشد که ماتریکسی از وضعیت ارتباطی واحدهای design-request و وضعیت ارتباطی بین اسناد طراحی ایجاد می کند. این ماتریکس نمای کاملی از ارتباطات را در یک نگاه در اختیار ما قرار می دهد و باعث می شود تا بتوانیم به راحتی اشتباهاتی را که در طول بازبینی و بازرسی های موقت صورت می گیرد، ردیابی کنیم.  

   

 1. تبادل آسان اطلاعات با فروشندگان
 2.  

 اسناد طراحی به طور عمده توسط PLEMIA SQ-Tracer V3 مدیریت می شوند. برای تبادل آسان اطلاعات بین چندین شرکتی که در یک پروژه توسعه همراه هستند، نسخه جدید عملکردی دارد که می تواند اطلاعات اسناد طراحی و اطلاعات روند توسعه را انتقال دهد و همچنین دریافت کند. این قابلیت، فروشندگان را قادر می سازد تا اسناد طراحی، نتایج تست ها و دیگر تولیدات کار را بازگردانند.
   

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.