فوجیتسو ، RunMyProcess ( یکی از تأمین کنندگان خدمات مبتنی بر پردازش ابری ) را خریداری کرد

فوجیتسو ، RunMyProcess ( یکی از تأمین کنندگان خدمات مبتنی بر پردازش ابری ) را خریداری کرد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

فوجیتسو امروز اعلام کرد قراردادی را با شرکت RunMyProcess که یکی از تأمین کنندگان سرویس های ابری در فرانسه است، نهایی کرده است که به موجب آن صاحب تمامی سهامی آن می شود. با خرید این شرکت، فوجیتسو  iPaaS را هم به مجموعه خدمات خود در فضای ابری افزوده است تا ضمن تقویت کارنامه خود در این حوزه، به جهانی سازی سرویس های ابری خود بپردازد.
 RMP که در سال ۲۰۰۷ تأسیس شده است ، با ارائه iPaas) integration Platform as a Service) ، امکان ساخت و به کارگیری نرم افزارهای تجاری جدید را با یکپارچه سازی و ترکیب سرویس های موجود در هر دو بستر سنتی و کلاود برای تمامی شرکت ها و موسسات با اندازه کوچک و بزرگ فراهم می آورد.  گارتنر چندی پیش این شرکت را مفتخر به دریافت جایزه Cool Vendor دانست.
 

 

 
 iPaas برای مدیریت ساده، موثرتر و کم هزینه تر فرآیندهای تجاری بین سازمانی گزینه ای ایده آل بوده و به موسسات امکان می دهد که تمامی سرویس های موجود، چه در بستر شبکه های محلی و چه ابری را در سطحی کوچک به کار گرفته و در صورت نیاز آن را بزرگتر کنند.
 RMP رویکرد جدیدی را در ساخت سیستم ها به کار گرفته است و حالا رد پای آن در بیش از ۳۰۰ پروژه در ۴۵ کشور دیده می شود. همچنین این شرکت در ۲۵ کشور هم با ۵۳ شرکت ارائه کننده سرویس های پردازش مبتنی بر فضای ابری نیز همکاری می کند.  با خرید RMP ، فوجیتسو می تواند امکان پشتیبانی سریع و منعطف ساخت سیستم را برای مشتریانی که فضای تجاری آن ها با سرعت زیادی در حال تغییر است، فراهم سازد.
 علاوه بر این، فوجیتسو سعی دارد تا Global Software Center را در سیلیکون ولی در کالیفرنیا به عنوان مرکزی برای تجارت مبتنی بر فضای ابری خود تأسیس کند. فوجیتسو این کار را ابتدا با عرضه خدمات تجاری RMP آغاز کرده و سعی دارد تا پردازش ابری خود را تحکیم کرده و جهانی سازد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.