غرفه بهین تکنولوژی، یکی از پر بازدیدترین غرفه های نمایشگاه الکامپ

غرفه بهین تکنولوژی، یکی از پر بازدیدترین غرفه های نمایشگاه الکامپ
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

شرکت بهین تکنولوژی که با هدف معرفی محصولات جدید خود و ارائه اطلاعات لازم به هموطنان دوست دار تکنولوژی های جدید در نمایشگاه الکامپ امسال شرکت کرده بود با استقبال بی نظیر بازدیدکنندگان مواجه شد. نوزدهمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک (الکامپ) که به منظور نمایش آخرین دستاوردهای فناوری اطلاعات از ۱۴ آذر ماه ۱۳۹۲ در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد در ۱۷ آذر به کار خود پایان داد. 

 

 در طول چهار روز نمایشگاه در غرفه بهین تکنولوژی، اطلاعات جامعی درباره انواع محصولات از برندهای فوجیتسو، لنوو و پیپو در اختیار بازدیدکنندگان قرار می گرفت بدین صورت که ابتدا اطلاعات کلّی در خصوص برندها و کاتالوگ محصولات در میز اطلاعات ارائه می شد و سپس بازدیدکنندگان محترم وارد غرفه شده و از تک تک محصولات بازدید می کردند.  

 

 در ضمن اطلاعات تخصصی تر و کامل تر توسط تیم کارشناسان به افرادی که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتند ارائه می شد و تمامی بازدیدکنندگان می توانستند تا هر زمان که تمایل داشتند از محصولات غرفه استفاده کنند و کار با جدیدترین مدل ها را از نزدیک تجربه کنند. در ضمن یکی از جالب ترین محصولات، به تعبیر اکثر بازدیدکنندگان، وجود All-in-one-PC Esprimo X913T فوجیتسو بود که با قابلیت های بالایی که داشت تا لحظاتی افراد را به خود مشغول می کرد.  

 

 
 همانطور که وعده داده شده بود جدیدترین مدل هایی که تنها دو تا سه هفته از رونمایی شان در کشور محل تولیدشان می گذشت برای اولین بار در غرفه بهین تکنولوژی رونمایی شد. Yoga 8, Yoga10  و Yoga13 از مهمترین آن ها بودند که استقبال زیادی نیز از آنها شد. 

 

 
 محصولات بهین تکنولوژی تنها به سه برند نام برده شده و لپ تاپ و تبلت ختم نمی شد. جدیدترین و بی نظیرترین سرور های فوجیتسو، زیرو کلاینت و تین کلاینت های شرکت Atrust برای بازدیدکنندگان خاص این محصولات به نمایش گذاشته شده بود و متخصصان توضیحات لازم را به دوست داران ارائه می دادند. 

 

 
 این نمایشگاه فرصت بی نظیری بود تا مجموعه بهین تکنولوژی با بازدیدکنندگان و هوادارن خود از نزدیک دیدن کند، از نظرات، پیشنهادات و انتقادات آنها مطلع شود و به موجب آن راه حرفه ای آینده خود که همان رضایت مندی مشتری است را تبیین کند. در انتها بهین تکنولوژی از تک تک دوستانی که به غرفه بهین تشریف آوردند و نظراتشان را دریغ نکردند سپاسگزاری می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.