عرضه گوشی های هوشمند و تبلت PC های فوجیتسو با برند جدید ARROWS

عرضه گوشی های هوشمند و تبلت PC های فوجیتسو با برند جدید ARROWS
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

فوجیتسو اعلام کرد: از ۱۱ اکتبر ۲۰۱۱، گوشی های هوشمند و تبلت PC های خود را با برند ARROWS وارد بازار خواهد نمود و تبلت Arrows Tab LTE F-01D اولین مدلی خواهد بود که تحت این برند عرضه خواهد شد.

  

نام تجاری ARROWS بیانگر حس سرعت، روح نوآوری و قدرت عملکرد گوشی های هوشمند و تبلت PC های فوجیتسو است که در ادامه حضور پیشگامانه فوجیتسو در بازار گوشی های هوشمند و تبلت PC ها، همراه محصولات فوجیتسو خواهد بود.

  

فوجیتسو با شعار “shaping tomorrow with you” و معرفی برند ARROWS قصد دارد تا با درک هرچه بیشتر خواسته های مشتریان و بهره گیری از همکاری آنها، ارزش های جدیدی را به دنیای آینده گوشی های هوشمند و تبلت PC ها عرضه نموده و حضور مقتدرانه ای را نه تنها در ژاپن بلکه در بازارهای جهانی از خود به نمایش بگذارد.

  

فوجیتسو همچنان که به ارتقای قابلیت ها و مشخصات دستگاه های خود ادامه خواهد داد، بیش از پیش بر “مهندسی انسان محور” که ویژگی اصلی و وجه تمایز محصولات فوجیتسو است، تاکید خواهد داشت.

  

اولین مدلی که فوجیتسو . شما می توانید برای دریافت اطلاعات کاملتر اینجا کلیک کنید.

  

فوجیتسو در یک نگاه:

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

  

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.