راهکار SaaS شرکت فوجیتسو در سیستم مدیریت رستوران بین المللی واتامی به کار گرفته شد

راهکار SaaS شرکت فوجیتسو در سیستم مدیریت رستوران بین المللی واتامی به کار گرفته شد
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

امکان مدیریت سریع تصمیمات در سطح جهانی
 واتامی پس از راه اندازی به سرعت برای توسعه تجارت خود در خارج از ژاپن گام برداشته است و حالا ۷۱ شعبه در سرتاسر قاره آسیا که اغلب در هنگ کنگ واقع شده اند ، با نام Watami International مشغول به فعالیت هستند. به دلیل سرعت بالای رشد شرکت ، عملیات خاصی در برخی از شعب خارجی نظیر نحوه ثبت سفارشات ، با سیستم مورد استفاده در ژاپن سازگاری چندانی ندارد و به همین سبب پیچیدگی های مدیریت رستوران ها را افزایش می دهد. اتصال رستوران هایی که از زبان ها و ارزهای مختلفی استفاده می کنند هم پیچیدگی های این کار را دو چندان می کند.
 

 

  

 به همین دلایل واتامی برای ادامه  کار خود به استفاده از یکی از سرویس های ابری فوجیتسو  روی آورده است .
 غول فناوری ژاپن اعلام کرده است که شرکت واتامی از راهکاری مبتنی بر پردازش ابری فوجیتسو برای سرویس های صنعت غذایی بهره می گیرد تا سیستم های مدیریتی رستوران های خود را در خارج از ژاپن یکپارچه سازد. استفاده از سیستم جدید از اوایل نوامبر آغاز شده و انتظار می رود تا تمامی ۷۱ شعبه رستوران های واتامی را در خارج از ژاپن تحت پوشش قرار دهد.
 برای واتامی این موضوع نه تنها امکان ثبت موثر سفارشات غذایی توسط کارکنان آن در سرتاسر دنیا را در برخواهد داشت ، بلکه سبب خواهد شد تا شرکت بتواند سوددهی شعبات خارجی خود را به صورت بلادرنگ ردیابی نموده و مدیریت اصلی را قادر به اخذ تصمیماتی برای بهبود کارآیی نماید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.