فهرست مطالب

درباره مجازی‌سازی و راه‌کارهای آن بیشتر بدانید

مزایای مجازی سازی در بیمارستان و مراکز بهداشتی:

کادر درمان فعال در بیمارستان و مراکز بهداشتی در این حوزه، به دلیل برخورد مستقیم با بیماران کرونایی، بیش از پیش به مجازی سازی و کنترل امور از راه دور نیاز دارند. از سوی دیگر امکان دسترسی کادر درمان و آموزش به صورت متمرکز به کامپیوتر شخصی دشوار بوده و آنها باید در لحظه به کامپیوتر شخصی خود جهت بررسی اوضاع دسترسی پیدا کنند. بهترین راهکار در این زمینه، به کارگیری مجازی سازی در بیمارستان و مراکز آموزشی بوده تا کادر درمان بتوانند محدودیت ها و موانع موجود را از پیش روی بردارد.

چالش هایی که با آنها مواجه هستیم

تعداد زیاد پرسنل و پزشکان متخصص در بیمارستان و مراکز بهداشتی، مشکلات فراوانی را برای تامین شبکه مناسب و همچنین سرویس دهی به تعداد بالای کامپیوتر های شخصی به وجود آورده است. از سوی دیگر کادر درمان فقط در شرایطی به محیط کار خود برای بررسی وضعیت بیماران و انجام امور تحقیقاتی دسترسی خواهند داشت که در اتاق اختصاصی خود مستقر شوند. از این رو امکان دسترسی آنها در هر زمان و در هر مکان به کامپیوتر وجود ندارد و این یکی از مهم ترین چالش ها به شمار می رود. از سوی دیگر احتمال افزایش ناگهانی پرسنل یا بیماران به دلیل شیوع پیک جدید ویروس کرونا می تواند مشکلات فراوانی را برای تخصیص بودجه خریداری تجهیزات جدید و همچنین راه اندازی آنها توسط تیم فناوری اطلاعات به وجود آورد.

راه‌کارهای پیشنهادی

چالش های بیمارستان و مراکز بهداشتی تفاوت چندانی با دانشگاه و مراکز آموزشی ندارد و به طور معمول پروسه های مشترکی در هر دو موقعیت شکل می گیرد. از این رو برطرف سازی چالش ها و ارائه راهکار نیز برای آنها شرایط مشابهی دارد. با توجه به اینکه تجهیز بیمارستان و مراکز بهداشتی، هزینه بسیار زیادی را در بر دارد، صرفه جویی در هزینه ها و کاهش پیچیدگی در ارائه سرویس توسط واحد فناوری اطلاعات به عنوان مهم ترین چالش شناخته می شود. در ادامه برخی از راهکار های موجود را با بهره گیری از زیرو کلاینت های مبتنی بر فناوری Teradici PCoIP به اشتراک می گذاریم.

نتایج به دست آمده

خرید زیرو کلاینت یونیوو

مشاوره رایگان و پاسخگویی به سوالات شما

شرکت بهین تکنولوژی ارائه دهنده آخرین آپدیت های نرم‌افزاری و Firmware شرکت ترادیچی

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با زیروکلاینت و زیرساخت موردنیاز آن، همچنین دریافت آخرین ورژن Firmware  شرکت ترادیچی با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

دسترسی آسان به حساب کاربری روی کامپیوتر شخصی در نقاط مختلف بیمارستان، به هیچ وجه از نظر امنیتی و حفظ حریم خصوصی توصیه نمی شود، اما به کارگیری زیرو کلاینت و مجازی سازی می تواند شما را بدون استرس از جهت در خطر ماندن اطلاعات شخصی، به حساب کاربری متصل کند. در حقیقت زیرو کلاینت ها به دلیل عدم برخورداری از فضای ذخیره سازی مستقل و عملکرد تحت شبکه، در نقش یک واسطه بین سرور و فضای ذخیره سازی موجود روی آن عمل کرده و هیچ داده ای به صورت مستقیم روی زیرو کلاینت ذخیره نمی شود. مصرف توان بسیار بهینه، عملکرد قابل قبول، بدون نویز و اشغال فضای بسیار کم از جمله مزایای زیرو کلاینت در فرآیند پیاده سازی مجازی سازی در بیمارستان و مراکز آموزشی وابسته به آن به شمار می روند.

تجهیز بیمارستان ، مراکز بهداشتی و درمانی با زیروکلاینت یونیوو UZ-100 (w100)