تصمیم Telus برای استفاده از فناوری فوجیتسو

تصمیم Telus برای استفاده از فناوری فوجیتسو
زمان مطالعه: 2 دقیقه

Telus  که یکی از شرکت های پیشگام در زمینه ارتباطات از راه دور در کانادا محسوب می شود ، برای افزودن راهکارهای 100 گیگابیتی به شبکه خود از فوجیتسو کمک خواهد گرفت.  Telus قصد دارد تا بوسیله این فناوری، راهکارهای ارزان و به صرفه با سرعت و پهنای باند بالاتر در اختیار مشتریان خود قرار دهد.  هیچ جزئیات از توافقات مالی این همکاری منتشر نشده است. 

 

 
 فوجیتسو امکان به کارگیری تجهیزات نوری 100 گیگابیتی را از طریق Flashwave 9500 برای Telus مهیا کرده و به این شرکت اجازه می دهد تا از مزایای آن بهره ببرد. این امتیازات شامل هزینه کمتر برای گیگابایت ترافیک و بهره وری بیشتر شبکه هستند. این امر با ممکن ساختن ارائه خدمات بهتر و محصولات جدید ، می تواند به رشد درآمد Telus کمک قابل توجهی کند.  

 

 
 به جز به کارگیری فناوری صد گیگابیتی در شبکه های کابلی، Telus به دنبال بهبود شبکه های بی سیم خود نیز هست. Telus سعی دارد تا بر روی فرصت های تجاری شبکه های کابلی تمرکز نموده و به توسعه شبکه های فیبرنوری که امکان ارائه سرگرمی های خانگی کابلی را در بازار غرب کانادا مهیا می کند نیز بپردازد.  این شرکت در سال های گذشته افزایش چندانی در میزان مشترکین را تجربه نکرده و نتوانسته است در جذب مشتری از رقبا پیشی بگیرد.
 مدیران Telus امیدوارند همکاری با فوجیتسو امکان استفاده بهتر از فرصت های پیش رو و افزایش سوددهی و بهره وری شرکت را در پی داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.