تازه های فوجیتسو

تازه های فوجیتسو
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

فوجیتسو امروز اعلام کرد که فروش محصولات جدیدش از جمله یک تبلت اندرویدی ۴.۲ و دو لپ تاپ جدید ویندوز ۸.۱ پرو را به زودی در ژاپن آغاز خواهد کرد.
 نام تبلت جدید فوجیتسو ARROWS Tab M504/HA4 است که قابلیت تنظیم شدن با ستینگ های مختلف بیزینسی را دارد. این تبلت دارای پردازنده چهار هسته ای MediaTek MT8125 است و توسط اندروید ۴.۲ پشتیبانی می شود. صفحه ۱۰.۱  اینچی IPS با رزولوشن ۱۲۸۰×۸۰۰ پیکسلی ارائه می شود. صفحه لمسی این دستگاه از لمس ۱۰ انگشت به طور همزمان پشتیبانی می کند. همچنین برنامه NX خود فوجیتسو به طور استانداردی تجهیز شده است تا اجازه وارد کردن اطلاعات با دست را به ما بدهد. تبلت جدید بسیار راحت تر از قبل شده است. 

 نام یکی از لپ تاپ های جدید فوجیتسو FUJITSU PC LIFEBOOK S904/J با طراحی اولترا ۱۳.۳ اینچی و Full HD با رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ می باشد. و لپ تاپ دیگر فوجیتسو از سری E،  FUJITSU PC E734/H است که مدل CLEARSURE را با خود به همراه دارد. این مدل راه حلی برای پاک کردن از راه دور اطلاعات روی یک دستگاه با استفاده از یک ماژول PHS است. این دستگاه نیز ۱۳.۳ اینچی است. قیمت تبلت جدید فوجیتسو هنوز مشخص نیست ولی اعلام شده است که اواخر اردیبهشت در ژاپن به بازار خواهد آمد. لپ تاپ S904/J با قیمت ۲۷۷۲۰۰ ین و E734/H با ۲۷۳۱۰۰ ین به ترتیب از اوایل اردیبهشت و اوایل خرداد ارائه خواهند شد.  

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.