بهترین های اندروید

بهترین های اندروید
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

مجله اینترنتی PC magazine مجموعه ای از بهترین اپلیکیشن های اندرویدی ۲۰۱۳ را گردآوری کرده است. لینک دانلود و نیز شرح مختصری از کارکردهای هر یک از برنامه ها در زیر آمده است.
  
 avast! Mobile Security: این اپلیکیشن رایگان دارای ویژگی های امنیتی متعددی مانند قفل از راه دور، مدیریت برنامه، وب گردی ایمن و مدیریت باتری می باشد و با حجم کمی که دارد بسیار مورد توجه قرارگرفته است. 

 
 aDownloader: اپلیکیشنی رایگان برای دانلود که شما را قادر می سازد با هر حجمی دانلود راحتی داشته باشید. این اپ قابلیت مکث و نمایش مجدد دانلود را دارد.  

 

 
 History Eraser Pro: اگر می خواهید خیلی راحت اس ام اس هایتان را پاک کنید و یا از شر history وب گردی هایتان راحت شوید و هیچ فایل cach نداشته باشید این اپلیکیشن رایگان را هر چه سریعتر ر روی موبایل خود نصب کنید.  

 
 Juicedefender : اگر با باتری موبایل خود مشکل دارید خیلی راحت می توانید نسخه رایگان این اپلیکیشن را نصب کنید تا عمر باتری شما کمی طولانی تر شود. البته ورژن ultilmate این اپلیکیشن هم وجود دارد که رایگان نیست.  

 
 SwiftKey Keyboard: این اپلیکیشن کلمه بعدی که شما می نویسید را حدس می زند! شما با انجام تنظیماتی می توانید به این برنامه اجازه دهید که با نوشتن تنها یک کلمه کل جمله را حدس بزند.  

 BaconReader for Reddit: این اپلیکیشن به شما کمک می کند که با تنظیمات ویژه ای از سایت خبری Reddit که مخصوص گوشی های اندروید طراحی شده است استفاده کنید.
   

 Dictionary.com: این اپلیکیشن رایگان همانطور که از اسمش پیداست برای پیدا کردن معنی لغت ها به کار شما می آید. البته ورژن رایگان آن تبلیغاتی را نیز به همراه دارد.
   

 Google Maps: با این اپلیکیشن شناخته شده رایگان می توانید در هر کجا که هستید راه خود را پیدا کنید و از مکان فرودگاه ها، فروشگاهها و یا ساختمان های بزرگ و معروف مطلع شوید.  

 
 Google Translate: این اپلیکیشن کلمات را به ۶۴ زبان دنیا ترجمه می کند و برای ترجمه سریع یک جمله کوتاه چند کلمه ای مناسب است. البته برای استفاده از این برنامه باید حتما به طور دائم به اینترنت متصل باشید.  

 
 IMDb Movies & TV: با داشتن این اپ هر زمان بخواهید می توانید از هر اطلاعاتی راجع به تلویزیون، فیلم یا هالیوود بهره مند شوید. شما میتوانید از اکران فیلم ها در سینماها مطلع شوید و حتی بلیط تهیه نمایید.    

 
 OverDrive Media Console: با این اپ رایگان می توانید ای بوک و کتاب های صوتی را از بیش از ۱۳۰۰۰ کتابخانه تهیه کنید.  

 
 WebMD for Android: این اپ چیزی فراتر از برنامه های تشخیص بیماری است. شما نه تنها می توانید علائمتان را وارد کنید تا از بیماریتان مطلع شوید، بلکه فهرستی از متخصصان و داروخانه های محل زندگیتان را در اختیارتان می گذارد و آموزش های کمک های اولیه را نیز در بر دارد.  

 

 
 ooVoo Video Calls: با این اپلیکیشن رایگان می توانید تماس های صوتی و تصویری فردی و یا گروهی داشته باشید و اس ام اس بفرستید.  

 

 
 این مجله همچنین برترین بازی های اندرویدی را نیز معرفی کرده است که از جمله می توان به Angry Birds Space Premium،
 Cut the Rope, Draw Something Free, Guns 'n' Glory: WW2, Gurk, the 8-bit RPG, Minecraft – Pocket Edition, Pinball Arcade, Symphony of Eternity, Temple Run, Draw a Stickman: EPIC Free اشاره کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.