بازار جهانی سرور

بازار جهانی سرور
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

فوجیتسو بالاترین نرخ رشد را در بین پنج فروشنده برتر بازار جهانی سرور در یک چهارم پایانی سال ۲۰۱۰ به خود اختصاص داد

  

  

با تمرکز بر نیاز های مشتریان، رسیدن به رشد بازاری بیش از مقدار میانگین و تاکید بر جهانی سازی به شیوه ای موفق

  

  

طبق آمار موسسه مستقل تحقیقات بازار، «گارنتر»، فوجیتسو با حداقل رشد ۱۲.۶ در صدی در سرورهای فروخته شده خود موفق شده است علاوه بر ارتقای میزان فروش، سهم بازار خود را نیز افزایش دهد.

  

  

  

در بخش بازار در حال گسترش سرور X86، فوجیتسو با افزایش ۱۲.۵ درصدی فروش سالانه خود در خط PRIMERGY در مقایسه با میانگین رشد بازار ۶.۳ درصد، بیشترین رشد را در بین پنج فروشنده برتر سرور در دنیا داشته است.

  

server_2

  

  

فروش سرورهای استاندارد صنعتی PRIMERGY X86 فوجیتسو در اروپا، خاورمیانه و آفریقا، با رشد قابل توجه سالانه ۲۰.۸ درصد همراه بوده است که بیش از چهار برابر میانگین رشد بازار یعنی ۴.۷ درصد می باشد.

  

  

به گفته jens-Peter Seick، معاون ارشد سیستم های مراکز داده در فوجیتسو: «جدیدترین آمار و ارقام تایید می کنند که فوجیتسو با تمرکز بر نیاز مشتریان و ارایه ارزش های پایدار، در مسیر درستی قرار گرفته است. همچنین ما شاهد مزایای برنامه گزینشی انتخاب شرکای تجاری فوجیتسو در سطح جهانی هستیم. ما کماکان به تمرکز بر گسترش سهم بازار خود ادامه خواهیم داد اما استراتژی ما تنها کسب سود با قیمتهای بالا نیست.»

  

  

  

فوجیتسو در یک نگاه:

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

  

 

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

  

 

  

  

  

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.