امنیت سایبری در 2014 پیچیده تر خواهد شد

امنیت سایبری در 2014 پیچیده تر خواهد شد
زمان مطالعه: < 1 دقیقه

خبر بد برای تمام بیزینس های بزرگ وکوچک این است که امنیت سایبری در سال 2014 پیچیده تر خواهد شد. انجمن بین المللی فن آوری اطلاعاتISACA  می گوید متخصصان IT و امنیت سایبری باید خود را برای تطبیق با تغییرات پر شتاب و پیچیده در 2014 مخصوصاً در بحث امنیت سایبری، حفاظت ازاطلاعات و داده های عظیم آماده کنند.
 سرعت تغییر مورد انتظار در سال 2014 فشار بسیار زیادی بر روی متخصصان تکنولوژی در محیط های کاری می گذارد. مثلا یکی از پژوهش های اخیر نشان می دهد که 50 میلیارد دستگاه تا سال 2020 به اینترنت متصل خواهند شد که از همین الان باید به فکر تصمیم گیری ها و سیاست گذاری های امنیتی آن بود. 

 

 
 حجم بالای اطلاعات یکی دیگر از دغدغه های متخصصین حفاظت اطلاعات است. اطلاعات غیر قابل مدیریت اضافی مشکلاتی رادر حفاظت از آنان فراهم می کند. در سال 2014 بایستی داده ها کوچکتر شده و آن چه که می ماند بهتر و بیشتر کنترل شود. نیاز به افرادی که تجزیه و تحلیل های هوشمندانه دارند در سال 2014 رو به افزایش خواهد شد و شرکت ها باید برنامه ریزی کنند تا افرادی را با این مشخصات استخدام کنند. این انجمن سال 2014 را یکی از سال های مورد توجه در بحث امنیت و حفاظت دانسته و توصیه های خود به شرکت ها را بسیار جدی قلمداد می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.