افزوده شدن سرورهای PRIMERGY فوجیتسو به کتابخانه تجهیزات پنج ستاره 6SigmaDC DCIM

افزوده شدن سرورهای PRIMERGY فوجیتسو به کتابخانه تجهیزات پنج ستاره  6SigmaDC DCIM
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

شرکت Future Facilities ، یکی از پرچمداران شبیه سازی سه بعدی CFD (دینامیک سیالات محاسباتی) طراحی دیتاسنترها و سیستم های مدیریت عملیات از طریق مجموعه نرم افزاری ۶SigmaDC DCIM ، اعلام کرده است که سرورهای عضو خانواده PRIMERGY فوجیتسو را به کتابخانه تجهیزات پنج ستاره خود خواهد افزود.
 از زمان آغاز به فعالیت شرکت در سال ۲۰۰۴، Future Facilities پیشگام استفاده از مدلینگ CFD برای ارزیابی تغییر سخت افزار دیتا سنتر ها پیش از انجام هر گونه فعالیت فیزیکی است.  مدل Future Facilities  با نام virtual facility  ، یک ارائه ریاضیاتی دقیق است که مشخصه های منطقی و فیزیکی دیتاسنتر را توصیف کرده و  امکان ارزیابی طرح های آتی را به منظور کاستن از میزان ریسک و خطر پذیری، بهره وری و حذف امکان از دست رفتن داده ها مهیا می سازد.
 

 

 دقت virtual Facility بسته به کیفیت و کمیت داده های فراهم شده توسط تولید کنندگان سخت افزارهای مختلف متغیر است. Future Facilities محصولات را از صفر تا پنج ستاره رده بندی می کند. برای دست یابی به رده پنج ستاره ها ، دقت داده های ارائه شده باید توسط سازنده ها تأیید و گواهی گردد.  در مدل های ساده تر، مقادیر واقعی در دیتاسنترها برای اطمینان یافتن از میزان صحت و دقت داده ها برای تصمیم گیری در مواقع خاص ، اندازه گیری می شود.
 دن ریچاردز ، تحلیلگر داده های فنی در Future Facilities می گوید: کاربران نهایی دیتاسنترها همانند متخصصینی که برای دسترسی به بهره وری بالا کار می کنند به صورت فزاینده ای از اهمیت جزئیات کوچک بر کارشان آگاه می شوند. سطح بالای اطلاعات ارائه شده توسط فوجیتسو خبر خوبی است و نشان از نیت آن ها برای یاری رساندن به مدیران دیتاسنترها برای ساخت و استفاده از تجهیزات موجود برای دستیابی به بهره وری بالاتر دارد.
  

 

 وینسنت بوان، از خدمات حرفه ای Fujitsu Technology Solution در این باره می گوید:  ما فرآیند تعریف شده و مستندی را برای اطمینان یابی از ارائه اطلاعات معتبر به Future Facilities برای محصولاتی که در آینده عرضه خواهیم کرد طی می کنیم تا همکاری مان بتواند منجر به فراهم آوردن اطلاعاتی مناسب برای تصمیم گیری های مهم در زمینه فناوری های اطلاعات گردد.
 سرویس بهره وری دیتاسنتر فوجیتسو مشاوره های حرفه ای و تخصصی برای کمک رسانی به سازمان ها برای بهینه ساختن کارآیی و به حداکثر رساندن آن  در تجهیزات موجود و جدید ارائه می دهد.  شرکت از نرم افزار ۶SigmaDC برای ارزیابی طراحی و عملی ساختن تجهیزات دیتاسنتر و تأمین یک الگوی مناسب برای سیستم های خنک کننده استفاده می کند.
 وینسنت بوان، ادامه می دهد: نرم افزار ۶SigmaDC اجازه تحلیل جزئی اثرات عملیات آتی و تغییرات زیرساختی را به ما داده و بنابراین فوجیتسو می تواند در مورد تغییرات طراحی دیتاسنتر با مشتریان  و استفاده از سرورهای با بهره وری بالای Primergy صبحت کند.  این نرم افزار به ما امکان می دهد تا بدون خطر بوجود آمدن وقفه در کار کاربران، به ارزیابی و شبیه سازی عملیات دیتاسنترها بپردازیم.
  

 

 
 اطلاعات ارائه شده بوسیله فوجیتسو به Future Facilities شامل منحنی های جریان هوای بر اساس دما هستند که برای شبیه سازی کار سرور های PRIMERGY در دماها مختلف به کار خواهند آمد. دن ریچاردز می گوید اطلاعات سطح بالایی چون نحوه انتقال گرما اغلب توسط سازنده ها دریغ شده و به ما ارائه نمی شود. اما این اطلاعات برای تکمیل کتابخانه تجهیزات پنج ستاره ما ضروری است.
 Future Facilities یک شرکت پیشرو در ارائه نرم افزار برای طراحی ، بهینه سازی و مدیریت برای تجهیزات بحرانی و دیتاسنترهاست.  راهکارهای شرکت برای تضمین قابلیت اطمینان و بهره وری بالا در تمامی چرخه های تجهیزات به کار گرفته می شود.
  

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.