اضافه کردن Flash به Android Jelly Bean

اضافه کردن Flash به Android Jelly Bean
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

برای اضافه کردن Flash در تبلت های Android Jelly Bean مراحل زیر را دنبال کنید:
 مرحله اول: ابتدا باید نرم افزاری همچون Flash Player را برای فعال کردن Flash روی تبلت Jelly Bean دانلود کنید. از آنجایی که این مورد روی تبلت شما پشتیبانی نشده، لازم است که آن را در جای دیگری غیر از Google Play پیدا کنید. می توانید آن را به صورت آنلاین با عنوان “android flash player apk” جستجو نمایید. 

 

 
 مرحله دوم: پیش از آنکه بتوانید Flash Player را نصب کنید، باید Android را قادر سازید تا نرم افزار را از منابعی نامعلوم نصب کند. منو Settings را باز کنید و سپس به سمت پایین اسکرول کرده تا به گزینه ی Security رسیده و روی آن کلیک کنید. باکس “Unknown sources” را تیک بزنید.
   

 مرحله سوم: هم اکنون روی فایل Flash Player دانلود شده کلیک کنید تا نصب آن آغاز شود. در صورتی که پیغام دانلود ناپدید شد، به برنامه کاربردی فایل جستجوگری همچون Android File Manager برای پیدا کردن آن نیاز خواهید داشت.
   

 مرحله چهارم: سپس به جستجوگری همچون Mozilla Firefox برای پشتیبانی از Flash Player plug-in نیاز دارید. Firefox Google Play را دانلود کرده و کار را آغاز کنید. سه ردیف سمت راست بالای پنجره جستجوگر را کلیک کرده و Settings را انتخاب نمایید و در بخش Content روی Plugings کلیک کنید. پیشنهاد می شود که در این بخش برای عملکرد یکپارچه و روان Flash گزینه ی Enabled و نه “Tap to play” را انتخاب کنید.
   

 مرحله پنجم: در این مرحله می توانید با محتوای Flash روی هر وب سایتی از طریق جستجوگر Firefox تبلت ارتباط برقرار کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.