ادای احترام بزرگان فناوری و سیاست نسبت به درگذشت استیو جابز

ادای احترام بزرگان فناوری و سیاست نسبت به درگذشت استیو جابز
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

بیل گیتس بنیانگزار و رییس شرکت مایکروسافت، از اولین کسانی بود که پیام تسلیت خود را نسبت به درگذشت جابز اعلام کرد. وی در بیانیه ای گفت، “خبر درگذشت استیو مرا بسیار متاثر کرد.

  

من و ملیندا تسلیت قلبی خود را به خانواده استیو، دوستان و تمام همکاران او اعلام می داریم.

  

من و استیو اولین بار تقریبا ۳۰ سال پیش همدیگر را ملاقات کردیم و از آن زمان برای بیش از نیمی از عمرمان همکار، رقیب و دوست یکدیگر بوده ایم.

  

جهان به ندرت ظهور کسی مانند استیو را به خود می بیند، کسی که چنان تاثیر عمیقی داشته است که تا نسل ها حس خواهد شد. برای آن دسته از ما که شانس همکاری با او را داشتیم این افتخار بی نظیری بود و من به شدت دلم برای او تنگ خواهد شد.”

  

مارک زوکربرگ و اریک اشمیت دو تن از مردان فناوری نیز به استیو جابز ادای احترام کردند.

  

مارک زوکربرگ بنیانگذار فیس بوک در پست فیس بوک خود نوشت “استیو! از اینکه دوست و مربی خوبی برای من بودی از تو متشکرم. از تو سپاسگزارم که به من نشان دادی آنچه را که ساخته ای می تواند دنیا را تغییر دهد. دلم برایت تنگ خواهد شد.”

  

enhanced_buzz_2088_1317862122_11

  

اریک اشمیت رئیس گوگل گفت ” استیو نسل جدیدی از طراحی و فناوری را به دنیا معرفی کرد که بعید است دیگر چیزی مانند آن را بتواند دید.”

  

مایکل بلومبرگ شهردار نیویورک گفت، “استیو جابز نابغه ای بود که از او به همراه بزرگانی چون انیشتین و ادیسون یاد خواهد شد و ایده های او نسل ها جهان را تحت تاثیر قرار خواد داد.”

  

  

فوجیتسو در یک نگاه:

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارایه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند. این شرکت در حال حاضر در بیش از ۷۰ کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از ۱۷۰ هزار نیروی کار جهت حمایت و ارایه خدمات به مشتریان می باشد. فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجود آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارایه کند.

  

این کمپانی در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل انواع: PC، سرور، Storage، تبلت، نوت بوک، Zero Client، تین کلاینت، کی برد، مادر بورد، صفحه نمایش و Work Station می باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.