آپدیت های ThinkCentre لنوو برای کاربران تجاری

آپدیت های ThinkCentre لنوو برای کاربران تجاری
زمان مطالعه: ۲ دقیقه

لنوو آپدیت هایی را برای مجموعه ی ThinkCentre طراحی شده برای کاربران تجاری معرفی کرد. این شرکت PC دسکتاپ ThinkCentre M83 را عرضه و آپدیت هایی را برای مدل ThinkCentre E63z all-in-one معرفی می کند. هر دوی این محصولات از پشتیبانی smart USB لنوو که امکان دسترسی کنترل شده به پورت های USB را به کاربران و مدیران IT می دهد، بهره می برند. این محصولات همچنین از ویژگی پشتیبانی SSHD برای ارتقاء عملکرد سیستم برخوردارند. ThinkCentre M83 جدیدترین عضو PCهای دسکتاپ تاینی لنوو می باشد. لنوو در معرفی خود اعلام کرد که این دستگاه، دسکتاپی میکرو با ویژگی تمام است که پردازشگر Intel Core نسل چهارم برخوردار می باشد. این محصول همچنین تا سه نمایشگر مجزا را پشتیبانی می کند. از دیگر ویژگی های ارائه شده برای این عرضه ی جدید، PC Cloud Manager 3.0، ابزار مدیریتی سیستم رایگان و Intelligent Cooling Engine را می توان نام برد.
   

 
 آپدیت های ThinkCentre E63z all-in-one عمدتا به خاطر پردازشگرIntel Core i3  می باشد که از پورت خروجی HDMI، کارت خوان و پورت شارژ سریع  USB که در مدل قبلی موجود نبود، پشتیبانی می کند.  

 
 ThinkCentre M83 با قیمت تقریبی ۵۹۹ دلار در ماه اکتبر و ThinkCentre E63z Core i3 all-in-one از ماه دسامبر با قیمت تقریبی ۶۹۹ دلار موجود خواهد بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.