• بررسی اجمالی
  • مشخصات فنی
  • دانلود
بررسی اجمالی

کابل تبدیل USB به micro-USB  مدل UN-004m  محصولی از شرکت یونیوو «Univo» است. این کابل با طول 100 سانتی‌متر برای شارژکردن و همچنین انتقال اطلاعات مناسب بوده و با تمامی دستگاه‌های مجهز به درگاه Micro-USB  سازگار است. این کابل سبک و قابل‌انعطاف به شما اجازه می‌دهد که در هر جایی از منزل یا محل کار از آن استفاده کنید. طراحی این کابل به صورت تخت می‎باشد که احتمال گره‌خوردن آن را بسیار پایین آورده است. این محصول قابلیت شارژ باتری انواع گوشی‌های موبایل و دیگر دستگاه‌های مجهز به درگاه micro-USB را دارد. همچنین این امکان برایتان وجود دارد که اطلاعات را میان گوشی موبایل، تبلت یا دیگر دستگاه‌های مجهز به درگاه micro-USB با کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود به اشتراک گذاشته و انتقال دهید. کانکتورهای این کابل نیز از جنس مس تهیه شده است که به انتقال سریع اطلاعات کمک می‎کند. به طور کلی اگر به دنبال کابلی با کیفیت برای دستگاه‌های microUSB خود هستید، می‌توانید این کابل را مدنظر قرار دهید.

معرفی

حتما شما هم هنگام خرید یک کابل برای دستگاه خود، با انواع مختلفی از گزینه‌ها مواجه شده‌اید که تنها یکی از آن‌ها با دستگاه شما کار می‌کند. کابل‌های اتصال مختلفی وجود دارند که هر کدام از کاربرد و ویژگی‌های متفاوتی برخوردار هستند. اگر شما یک گوشی یا تبلت اندروید داشته باشید، یک کابل microUSB هم در منزل خود خواهید داشت. میکرو USBها پرکاربردترین انواع کابل اتصال گوشی‌های هوشمند و مخصوص محصولات اندرویدی هستند. کابل تبدیل USB به microUSB  مدل UN-004m از جمله این محصولات است که توسط شرکت یونیوو تولید و راهی بازار شده است.

طراحی

کابل تبدیل مدل UN-004m از سه بخش تشکیل شده است؛ کانکتور USB، کانکتور microUSB و کابلی که این دو کانکتور را به هم متصل می‌کند. یکی از چالش‎هایی که در نگهداری شارژرها و دیگر کابل‎ها وجود دارد این است که این کابل‎ها پس از استفاده و جمع شدن در هم می‎پیچند و گره می‎خورند. البته احتمال تشکیل این گره‎ها با افزایش طول این کابل‎ها به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش می‌یابد. کابل تبدیل مدل ‏ UN-004m به صورت تخت طراحی شده است که احتمال گره خوردن و یا در هم پیچیدن آن را بسیار پایین می‎آورد.

مشخصات فنی
برندUnivo
نوع رابطMicro USB
نوع کابلUSB
طول کابل۱ متر
سازگار بابا تمامی گوشی ها و تبلت های سیستم عامل اندروید و دستگاه هایی که از درگاه Micro USB پشتیبانی می کنند
سایر توضیحاتساخته شده با فناوری Fast Charging و Fast Sync،مقطع تخت کابل، مانع از تاب خوردگی یا گرده خوردن کابل می‌شود

 

دانلود

با کابل Micro-USB یونیوو مدل UN-004m بیشتر آشنا شوید

شارژ سریع

تکنولوژی به کار رفته در این کابل امکان شارژ سریع دستگاه شما را فراهم می کند.

سرعت بالای انتقال اطلاعات

استفاده از روکش مسی در این کانکتورها سبب شده است تا انتقال اطلاعات در این کابل‎ها به صورت سریع‎تری انجام شود.

شارژ سریع

تکنولوژی به کار رفته در این کابل امکان شارژ سریع دستگاه شما را فراهم می کند.

    سبد خرید