فوجیتسو بزرگترین اپراتور تلفن همراه چین را تجهیز می کند

توسط در اخبار فناوری 22 دسامبر 2010

فوجیتسو بزرگترین اپراتور تلفن همراه چین را تجهیز می کند!

  

کمپانی فوجیتسو اعلام کرد که شرکت ارتباطات موبایل چین “China mobile” ، بزرگترین اپراتور تلفن همراه در چین با بیش از 550 میلیون مشترک ، بیش از 500 دستگاه از سیستم های سرور SPARC و ETERNUS STORAGE را به ارزش بیش از 50 میلیون دلار از این شرکت خریداری کرده است . این بزرگترین قرارداد مربوط به محصولات فوجیتسو تا به امروز در کشور چین می باشد. China mobile بزرگترین اپراتور تلفن همراه در دنیا، نیاز به یک زیربنای ICTقابل اطمینان و پیشرفته دارد که بتواند حجم عظیمی از اطلاعات،مانند اطلاعات پرداخت مشتریان را پردازش کند .

  

  

  

بطور همزمان برای برآورده کردن نیازهای بسیار متنوع و در حال تغییر مشتریان، این زیر بنا باید بطور فعال قابلیت سازگاری و ارتقاء در زمان خیلی کوتاه ، گاهی اوقات به اندازه چند ساعت را داشته باشد . برای مرتفع کردن چنین نیازهایی، اپراتور تلفن همراه علاوه بر تکیه بر کارایی بالا و قابل اطمینان بودن سیستم های ICT ، بر روی سیستم هایی با انعطاف پذیری و امکان ارتقاء تکیه می کند .

  

کمپانی فوجیتسو عرضه محصولات خود را از سال 2005 در چین آغاز کرد و فقط در عرض 5 سال اعتبار زیادی را به عنوان یک تامین کننده جهانی سرور ها و Storage ها به دست آورد و سهم شگرفی از بازار چین را از آن خود کرده است . در حال حاضر سرورهای SPARC فوجیتسو و سیستم های ETERNUS STORAGE در 31 استان و مناطق مستقل چین به کار گرفته شده اند که این تجهیزات ، زیر بنای ICTبسیار قابل اطمینانی را ارائه می کنند . این زیر بناها شامل سیستمهای CRM و سیستمهای مدیریت شبکه می باشند که برای مشتریان بخش های متنوعی، از TeleCommunication تا بخشهای آموزشی و دولتی کاربرد دارند .

  

FUJITSU_climatic_cabinet

  

آقای “ادی یانگ” مدیر فروش فوجیتسو در چین می گوید: ما بطور پیوسته و یکنواختی همواره در حال توسعه عرضه سرور و STORAGE در چین بوده ایم که این پیشرفت از طریق ارائه محصولات با کیفیت بالا، تکنولوژی های بسیار پیشرفته و مدرن و خدمات عالی به مشتریان به وجود آمده است .

  

China mobile یکی از با ارزش ترین مشتریان فوجیتسو است و ما تلاش بسیار کرده ایم تا محصولات و خدمات بسیار پیشرفته ای را ارئه کنیم تا به مشتری خود در افزایش ثبات و کارآمدی در عملیات مربوط به سیستمهای مخابراتی کمک کنیم . به عنوان یک فروشنده بزرگ در صنعت ICT ، فوجیتسو متعهد به تأمین محصولات با کیفیت بالا و بسیار قابل اطمینان و همچنین ارائه خدمان و پشتیبانی فنی برای مشتریان چینی است و در بلند مدت ما تلاش خواهیم کرد تا موقعیت بازار خود را از طریق سیاست افزایش سود مشتریان تقویت کنیم .

  

فوجیتسو در یک نگاه :

  

کمپانی فوجیتسو شرکتی پیشرو در ارائه راه حل های پیشرفته و حرفه ای به تجارت ها و کمپانی هایی است که بر پایه ICT در بازارهای جهانی کار می کنند . این شرکت در حال حاضر در بیش از 70 کشور دنیا در حال فعالیت می باشد و دارای بیش از 170 هزار نیروی کار جهت حمایت و ارائه خدمات به مشتریان می باشد . فوجیتسو جهت طراحی و تولید محصولات خود ترکیبی از متخصصان سیستم ها و خدمات IT، و محصولات ارتباطی و محاسباتی را به وجو آورده است که این ترکیب باعث می شود کمپانی بتواند ارزش افزوده ای را از طریق محصولات با کیفیت به مشتریان خود ارائه کند .

  

این کمپانی ، در حال حاضر سومین کمپانی بزرگ دنیا در صنعت و خدمات IT می باشد. محصولات تولیدی این شرکت در کشور آلمان شامل : انواع PC ، انواع SERVER ، انواعSTORAGE،THIN CLIENT ، انواعZEROCLIENT،NOTE BOOK،TABLET PC،انواع LCD،MOTHERBOARD، KEYBOARDو WORK STATION می باشد .

  

  

  

  

 

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید